Copacabana Rio Praia 11

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Gelegen op 5 minuten lopen van Musicale, biedt 2-slaapkamer Copacabana Rio Praia 11 Rio de Janeiro appartement de nabijheid van verschillende nabijgelegen toeristische attracties.

Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van handdoeken in de badkamer.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, hebben Copacabana Rio Praia 11 appartementen zelfvoorzienende faciliteiten zoals een oven en keukengerei.

Dit appartement ligt op afstand van 11 km tot Estação D Pedro II Central treinstation en op een paar stappen verwijderd van Praca Eugenio Jardim. Het Parque Garota de Ipanema ligt binnen 19 minuten loopafstand van dit 2-badkamer appartement en 5 km van de luchthaven Santos Dumont. Op afstand van 7 km van Copacabana Rio Praia 11 appartement vindt u het Museu da República. Deze accommodatie is binnen het bereik van Cantagalo metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Copacabana Rio Praia 11 Rio de Janeiro
Premium Copacabana - Do Lado Da Praia, 2 Quartos E 2 Banheiros
Mobiele prijsaanbieding

Premium Copacabana - Do Lado Da Praia, 2 Quartos E 2 Banheiros

9.0
Schitterend 38 beoordelingen
61 m van de accommodatie
USD 152 USD 137
per nacht
Rio Copa Apartment - Copacabana Posto 5 Quadra Praia - Nsc 1003
Mobiele prijsaanbieding

Rio Copa Apartment - Copacabana Posto 5 Quadra Praia - Nsc 1003

9.4
Schitterend 63 beoordelingen
61 m van de accommodatie
USD 23 USD 21
per nacht
Apartamento Luxuoso A Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Luxuoso A Copacabana

75 m van de accommodatie
USD 78 USD 70
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    12 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Copacabana Rio Praia 11 appartement te vinden?
      Copacabana Rio Praia 11 appartement is in de Zona Sul wijk van Rio de Janeiro gesitueerd, op 3 km van de Suikerbroodberg kabelbaan.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Copacabana Rio Praia 11 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Copacabana Rio Praia 11 appartement zijn onder andere de Praça General Osório, de Suikerbroodberg kabelbaan, het Praia Vermelha (Rio de Janeiro).
    • Hoeveel kost het om bij Copacabana Rio Praia 11 appartement te verblijven?
      De huurprijs van Copacabana Rio Praia 11 appartement is $130.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Bij dit appartement kunnen gasten betalen met Visa, American Express en Maestro en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Copacabana Rio Praia 11 appartement?
      Restaurants in de buurt van Copacabana Rio Praia 11 appartement zijn onder andere Belmonte Bar en Kopenhagen restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een oven en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    12 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Copacabana Rio Praia 11 Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten